Ubezpieczenia Chełmno

W życiu trzeba mieć na uwadze fakt, że nieszczęśliwe wypadki mogą zdarzyć się każdemu. Takie wybieganie myślami w przyszłość zapobiega wielu nieprzyjemnościom – zwłaszcza tym, które wynikają z braku środków finansowych na ochronę swojego zdrowia i życia. Warto być więc przygotowanym na takie sytuacje. Pomocne w tej kwestii jest odpowiednie ubezpieczenie. Chełmno jest jednym z tych miast, w których dzięki firmie Eko-Life, możesz zadbać o swoją przyszłość i w razie wypadku zabezpieczyć pieniądze dla siebie i swoich bliskich.

Chroń siebie i swoją rodzinę - ubezpieczenia w Chełmnie

Oferta ubezpieczeń Eko-Life została przygotowana w taki sposób, aby w pełni odpowiadać potrzebom naszych Klientów. Gwarantujemy wiele możliwości w zakresie ochrony zdrowia oraz mienia. Proponowane przez nas indywidualne ubezpieczenia w Chełmnie mogą dotyczyć różnych aspektów życia. W ofercie znajduje się m.in. ubezpieczenie zdrowotne, podróżne, następstwa nieszczęśliwych wypadków, mieszkania lub domu, odpowiedzialności cywilnej czy ochrony prawnej. Pozwalają one właściwie zabezpieczyć przyszłość swoją i swoich bliskich.

Podróżowanie z głową

Na drodze zdarza się wiele nieprzewidywalnych sytuacji. Kupując odpowiedni komplet komunikacyjnego ubezpieczenia w Chełmnie masz jednak pewność, że w razie wypadku otrzymasz satysfakcjonującą pomoc. Proponujemy m.in. pakietowe OC, AC i NNW (czyli następstwa nieszczęśliwych wypadków). Oferujemy także ubezpieczenia od przebicia lub uszkodzenia opon czy też stłuczenia oraz pęknięcia szyb. W firmie Eko-Life bez problemu nabędziesz również ubezpieczenie bagażu podróżnego czy Zieloną Kartę, która ochroni Cię przed odpowiedzialnością za wszelkie szkody wyrządzone innym osobom podczas podróży autem poza granicami kraju.

Tanie ubezpieczenia dla firm w Chełmnie

Jednym z podstawowych wydatków, który trzeba uwzględnić przy planowaniu budżetu swojego przedsiębiorstwa jest ubezpieczenie firmy. Polisa może uchronić przed różnymi konsekwencjami finansowymi nieprzewidzianych zdarzeń. Prędzej czy później każdy właściciel znajdzie się bowiem w sytuacji, w jakiej jego pracownik lub podwykonawca usługi popełni błąd, za który trzeba będzie wyłożyć pieniądze. Dlatego w ofercie Eko-Life znaleźć można m.in. ubezpieczenie kontaktowe, deliktowe, budowlano-montażowe, OC przewoźnika czy nakładów inwestycyjnych. Niezwykle istotne są również ubezpieczenia grupowe pracowników. Dzięki nim zadbasz o zdrowie osób, które każdego dnia działają na korzyść Twojej firmy.

Ubezpieczenia w rolnictwie - Chełmno

W ofercie Eko-Life coś dla siebie znajdą także osoby zajmujące się działalnością rolniczą. Dzięki naszym ubezpieczeniom możesz ochronić m.in. maszyny, uprawy rolne czy żywy inwentarz. Brak takiego zabezpieczenia może narazić Cię na ogromne szkody – zwłaszcza w przypadku niespodziewanego zdarzenia takiego jak powódź, pożar czy susza. W Eko-Life bez problemu nabędziesz także OC rolnika i zapewnisz sobie obowiązkowe ubezpieczenie budynków rolniczych.

Biuro Bydgoszcz

Eko-Life Group Sp. z o.o.

ul. Fordońska 24/1

85-085 Bydgoszcz

t. 52 335 86 22

m. 695 410 640

e. bydgoszcz@eko-life.pl

współrzędne GPS:
53.120307, 18.042047