Ubezpieczenia Chełmża

W życiu nie da się wszystkiego przewidzieć. Trzeba mieć świadomość tego, że w każdej chwili może przydarzyć się jakiś nieszczęśliwy wypadek, którego konsekwencje będą wymagały sporych nakładów finansowych. W związku z tym warto zadbać o przyszłość, wykupując odpowiednie do swoich potrzeb ubezpieczenie. Chełmża jest jednym z tych miast, w których zrobisz to dzięki firmie Eko-Life. Jesteśmy multiagencją ubezpieczeniową świadczącą swoje usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. W naszej ofercie dostępnych jest wiele polis, które właściwie zabezpieczają finansowo Twoją przyszłość.

Zyskaj komfort psychiczny – ubezpieczenia w Chełmży

Wykupienie polisy jest przejawem odpowiedzialności za siebie i swoich bliskich. Posiadając ubezpieczenie ma się pewność, że w przypadku nieszczęśliwego wypadku rodzina otrzyma niezbędną pomoc finansową. W Eko-Life posiadamy różne warianty ubezpieczeniowe. Polisa na życie, zdrowie, następstwa nieszczęśliwych wypadków - to tylko niektóre z nich. Bez przeszkód ubezpieczysz u nas dom i zadbasz o swoje mienie. Takie zabezpieczenie da komfort psychiczny Tobie i Twojej rodzinie. Dostosujemy ofertę w taki sposób, aby w pełni odpowiadała ona Twoim potrzebom.

Masz firmę? Ubezpiecz ją w Chełmży

Prowadzenie własnego przedsiębiorstwa wiąże się z licznymi sytuacjami kryzysowymi. Warto odpowiednio się do nich przygotować. Pomocne może być w tym chociażby ubezpieczenie. W Chełmży, czyli w jednym z miast w jakim działamy, nabędziesz m.in. OC mienia w transporcie, ubezpieczenie budynków, flot pojazdów czy nakładów inwestycyjnych. Oferujemy także grupowe ubezpieczenia dla pracowników. Są one często praktykowaną formą wsparcia ze strony właściciela firmy.

Bądź bezpieczny na drodze

Wielu sytuacji na drodze nie da się przewidzieć. Nawet najlepsi kierowcy uczestniczą w różnego rodzaju stłuczkach. Aby zminimalizować straty materialne odniesione w wypadku, warto zainwestować w ubezpieczenie. W Chełmży nabędziesz je bez jakichkolwiek przeszkód. Jesteśmy agencją oferującą m.in. OC, Assistance czy Zieloną Kartę. Ta sprawdzi się w podróżach poza granice kraju. Do dyspozycji naszych Klientów mamy także ubezpieczenie od pęknięcia szyb czy uszkodzenia opon.

Gospodarstwo pod pełną ochroną

Prowadzenie gospodarstwa rolnego nie jest łatwym wyzwaniem. Wiąże się ono z licznymi losowymi sytuacjami, których niestety nie można przewidzieć. Wiatr, susza, pożar czy intensywne deszcze mogą przynieść spore straty i zniweczyć działania podejmowane nawet przez cały rok. Z tego powodu warto zadbać o swoje gospodarstwo i odpowiednio je zabezpieczyć. Oferujemy ubezpieczenia, które bez problemu nabędziesz w Chełmży. Wśród nich znajduje się m.in. obowiązkowe ubezpieczenie budynków rolniczych, upraw rolnych czy środków obrotowych. Wśród naszych propozycji znajduje się również Agrocasco. Jest ono szczególnie istotne, jeśli gospodarz ma w swoim dorobku drogie maszyny rolnicze takie jak kombajny, ciągniki czy siewniki. Na wypadek ich kradzieży lub uszkodzenia będzie mógł liczyć wówczas na pomoc finansową.

Biuro Bydgoszcz

Eko-Life Group Sp. z o.o.

ul. Fordońska 24/1

85-085 Bydgoszcz

t. 52 335 86 22

m. 695 410 640

e. bydgoszcz@eko-life.pl

współrzędne GPS:
53.120307, 18.042047