Ubezpieczenia Kobylnica

Stare porzekadło głosi, że „przezorny zawsze ubezpieczony”. Nosi ono w sobie wielopokoleniową mądrość. Los lubi być przewrotny i dlatego warto patrzeć w przyszłość, aby zabezpieczyć środki finansowe na różnego rodzaju wypadki. Eko-Life daje w tej kwestii wiele możliwości. Pomożemy w dopasowaniu idealnego dla Ciebie ubezpieczenia. Kobylnica to jedno z miast, w których świadczymy swoje usługi.

Zadbaj o siebie i swoje otoczenie

Wykupienie odpowiedniego ubezpieczenia jest niezwykle ważne. To swego rodzaju zabezpieczenie środków, które przydadzą się na różnego rodzaju nieprzewidziane wypadki. Jeśli jesteś zatem zainteresowany wykupem ubezpieczenia w Kobylnicy to mamy dla Ciebie wiele możliwości. Proponujemy m.in. ubezpieczenie na życie, które zagwarantuje bliskim świadczenie w przypadku śmierci. Popularne są również ubezpieczenia mieszkania lub domu. To solidne zabezpieczenie, które przyda się np. w sytuacji zalania posiadłości. Klienci chętnie decydują się także na ubezpieczenie następstwa nieszczęśliwych wypadków. W przypadku uszkodzenia ciała czy trwałego uszczerbku na zdrowiu mogą oni wówczas liczyć m.in. na zwrot kosztów leczenia czy nabycia środków pomocniczych (np. protez).

Ruszaj bezpiecznie w drogę - ubezpieczenia w Kobylnicy

Nawet najlepszy kierowca nie jest w stanie wpłynąć na różne sytuacje na drodze. Z tego powodu warto ubezpieczyć siebie i swoje auto od nieprzewidzianych wypadków. Z myślą o naszych Klientach przygotowaliśmy pakietowe ubezpieczenie OC, AC i NNW (czyli następstwa nieszczęśliwych wypadków). Taka inwestycja gwarantuje natychmiastową pomoc w przypadku niespodziewanego wypadku na drodze. Do wyboru są również ubezpieczenia dotyczące uszkodzenia opon czy pęknięcia szyb. Naszym Klientom oferujemy również Zieloną Kartę. Warto wziąć ją pod uwagę wybierając się na wyjazd za granicę. Chroni ona przed odpowiedzialnością za szkody wyrządzone innym uczestnikom wypadku.

Gospodarstwo pod ochroną

Nasze ubezpieczenia w Kobylnicy dotyczą także działalności rolniczej. Podstawę oferty stanowi obowiązkowe ubezpieczenie budynków. To wymóg, do którego musi dostosować się każdy rolnik. Naszym Klientom proponujemy również ubezpieczenia drogocennych maszyn. Wypłacone odszkodowanie pozwala na ich naprawę lub zakup nowych sprzętów. Wiele osób decyduje się także na ubezpieczenie inwentarza żywego. Tu pod szczególną opiekę bierze się wówczas zwierzęta gospodarskie i fermowe, które narażone są np. na epidemie.

Korzyści z ubezpieczenia firmy w Kobylnicy

Należyta ochrona przedsiębiorstwa gwarantuje zasłużony spokój – zwłaszcza w sytuacji, kiedy w firmie zdarzają się nieprzewidziane wypadki. W tym celu niezbędny jest wykup dostosowanego do branży ubezpieczenia. Kobylnica to jedno z miast, w których dzięki Eko-Life bez przeszkód zabezpieczysz przyszłość swojego przedsiębiorstwa. Proponujemy m.in. ubezpieczenia budowlano-montażowe, OC członków zarządu, nakładów inwestycyjnych czy flot pojazdów. Zapewniamy również ubezpieczenie budynków, lokali i budowli. Nasza oferta dostosowana jest do potrzeb Klientów, dlatego każdy - bez względu na rodzaj prowadzonej działalności - znajdzie tu coś dla siebie.

Biuro Poznań

Eko-Life Group Sp. z o.o.

ul. Poznańska 56/1

60-853 Poznań

t. 61 641 25 63

m. 533 727 912

e. poznan@eko-life.pl

współrzędne GPS:
52.413918, 16.911389