Ubezpieczenia Nakło nad Notecią

Eko-Life jest agencją oferującą różnego rodzaju ubezpieczenia. W jednym miejscu możesz zabezpieczyć siebie, swoją rodzinę, firmę czy gospodarstwo przed następstwami nieszczęśliwych wypadków. Szybko i skutecznie pomożemy Ci dokonać wyboru najwłaściwszego dla Ciebie ubezpieczenia. Nakło nad Notecią jest jednym z miast, w których świadczymy swoje usługi. Stabilna przyszłość – ubezpieczenia w Nakło nad Notecią

Osoby bez wyobraźni uznają ubezpieczenia za zbędny wydatek. To duży błąd. W przypadku niespodziewanych zdarzeń pozwalają one na pozyskanie środków, które można wykorzystać m.in. na podratowanie zdrowia czy zakup niezbędnego sprzętu medycznego. Eko-Life oferuje ubezpieczenia w Nakło nad Notecią dostępne w różnych wariantach. Wszystko po to, aby odpowiednio zabezpieczyć Twoją przyszłość. Klientom proponujemy m.in. ubezpieczenie na życie, podróżne, ochrony prawnej czy zdrowotne. Bez przeszkód nabędziesz u nas także polisę na mieszkanie. Dobrym rozwiązaniem jest również wykupienie ubezpieczenia następstwa nieszczęśliwych wypadków. Zapewnia ono finansowe wsparcie polegające np. na świadczeniu z tytułu trwałego uszczerbku na zdrowiu czy zwrocie kosztów za wykup niezbędnego po wypadku sprzętu ortopedycznego.

Bezpieczna podróż to podstawa

Stłuczki, poważne kolizje czy kradzież auta nie muszą przyprawiać o finansowe zawroty głowy. Wykupując odpowiednie ubezpieczenie w Nakle nad Notecią ma się gwarancję otrzymania wsparcia razie potrzeby. Pakiet OC, AC i NNW (czyli następstwa nieszczęśliwych wypadków) zagwarantuje Ci solidny zastrzyk gotówki. Oferujemy również możliwość wykupienia ubezpieczenia od uszkodzenia opon czy też pęknięcia szyby. W przypadku planowania zagranicznej podróży warto postawić także na tzw. Zieloną Kartę. To międzynarodowy certyfikat ubezpieczeniowy, który zabezpiecza przed odpowiedzialnością za szkody wyrządzone innym osobom w wypadku.

Prowadź firmę z głową – ubezpieczenia w Nakle nad Notecią

Własna działalność wymaga wybiegania myślami w przyszłość. W wizji planowania budżetu warto uwzględnić wydatek poniesiony na ubezpieczenie firmy. Jest on zabezpieczeniem interesów, szczególnie w chwili nastania nieprzewidzianych sytuacji losowych. Eko-Life oferuje wiele możliwości ubezpieczenia firmy w Nakle nad Notecią. Proponujemy m.in. OC członków zarządu, przewoźnika i mienia w transporcie, ubezpieczenie flot pojazdów czy budynków lun nakładów inwestycyjnych. W ofercie znajduje się też grupowe ubezpieczenie pracowników. W ten sposób właściciel może zadbać o zdrowie osób, które każdego dnia działają w jego imieniu.

Przyszłość gospodarstwa jest w Twoich rękach

Decydując się na ubezpieczenie w Nakle nad Notecią możesz zadbać również o ochronę gospodarstwa. W ofercie Eko-Life znajduje się m.in. OC rolnika czy Agrocasco. Te ostatnie sprawdzi się zwłaszcza u właścicieli kombajnów, traktorów, siewników czy innych maszyn rolniczych, których koszt naprawy bywa bardzo wysoki. Wykupując polisę będą mogli liczyć na pomoc finansową w tej kwestii. Dzięki Eko-Life bez przeszkód nabędziesz również obowiązkowe ubezpieczenie budynków rolniczych. Zabezpiecza ono finansowo obiekty od czynników losowych, takich jak np. woda, ogień lub huragan.

Biuro Bydgoszcz

Eko-Life Group Sp. z o.o.

ul. Fordońska 24/1

85-085 Bydgoszcz

t. 52 335 86 22

m. 695 410 640

e. bydgoszcz@eko-life.pl

współrzędne GPS:
53.120307, 18.042047