Ubezpieczenia Przeźmierowo

Pożar, powódź, katastrofa budowlana, wypadek – często w jednej chwili człowiek może stracić cały dobytek swojego życia. Warto zabezpieczyć się finansowo przed tego typu sytuacjami. Dobrana do własnych potrzeb polisa pozwoli poradzić sobie z konsekwencjami nieprzewidzianych zdarzeń. W jej wyborze może pomóc Ci właśnie Eko-Life. Szybko i tanio dobierzemy odpowiednie dla Ciebie ubezpieczenie. Przeźmierowo jest jednym z miast, w którym działamy.

Korzystne ubezpieczenie na miarę Twoich potrzeb

Dokonując wyboru ubezpieczenia w pierwszej kolejności staramy się ustalić potrzeby naszych Klientów. Zwracamy uwagę na to, czego obawiają się najbardziej i co chcą wziąć pod szczególną ochronę. W ofercie Eko-Life można znaleźć różne warianty ubezpieczenia. W Przeźmierowie wykupisz polisę na m.in. zdrowie, życie czy ochronę prawną. Bez problemu zadbasz także o swoje mienie i zabezpieczysz finansowo mieszkanie lub dom. Na uwagę zasługuje ubezpieczenie następstwa nieszczęśliwych wypadków. Tu Klienci mogą liczyć m.in. na zwrot kosztów poniesionych za zakup ortopedycznych przedmiotów (np. protez) czy diety szpitalne.

Tanie ubezpieczenie samochodu w Przeźmierowie

W Eko-Life zadbasz również o swoje auto. W ofercie dostępne jest m.in. pakietowe OC i AC, dzięki któremu będziesz mógł zawsze liczyć na pomoc na drodze. Do dyspozycji Klientów mamy również ubezpieczenie od pęknięcia opon czy zbicia szyby. To częste awarie, a dodatkowa pomoc finansowa w przypadku ich naprawy odciąży w dużym stopniu domowy budżet. W naszej agencji możliwy jest również zakup Zielonej Karty. Ta może z kolei uratować finanse w przypadku wypadku drogowego poza granicami kraju.

Czy ubezpieczyć swoją firmę?

Jednym z dylematów przedsiębiorcy jest to, czy warto ubezpieczyć swoją firmę. Należy jednak pamiętać, że nawet w małym przedsiębiorstwie może wydarzyć się wypadek, który będzie miał katastrofalne skutki finansowe. Mając to na uwadze, warto przemyśleć wykup odpowiedniego ubezpieczenia. W Przeźmierowie pomożemy Ci z wyborem polisy, dopasowanej do potrzeb Twojej firmy. W naszej agencji możesz wykupić m.in. OC przewoźnika, ubezpieczyć flotę pojazdów czy nakłady inwestycyjne. Mamy również ubezpieczenia grupowe pracowników, dzięki którym możesz należycie zadbać o zdrowie oraz przyszłość swoich robotników.

Dobre ubezpieczenia dla rolników w Przeźmierowie

Posiadanie i prowadzenie gospodarstwa to jedno z trudniejszych wyzwań. Przyszłość plonów w dużej mierze zależy nie tylko od jednostkowej pracy właściciela roli, ale również od zdarzeń losowych takich jak susza, pożar, huragan czy powódź. Istnieje jednak sposób na to, aby załagodzić finansowe straty w takich sytuacjach. Jest nim wykup ubezpieczenia. W Przeźmierowie zrobisz to bez problemu dzięki Eko-Life. Jesteśmy multiagencją ubezpieczeniową, która dobierze ofertę do Twoich potrzeb. U nas wykupisz m.in. obowiązkowe ubezpieczenie budynków rolniczych czy tzw. Agrocasco. Te sprawdzi się w szczególności, gdy posiadasz drogie maszyny rolnicze takie jak kombajn czy ciągnik. Wykupując taką polisę będziesz mógł liczyć na pomoc finansową np. w przypadku konieczności ich naprawy.

Biuro Poznań

Eko-Life Group Sp. z o.o.

ul. Poznańska 56/1

60-853 Poznań

t. 61 641 25 63

m. 533 727 912

e. poznan@eko-life.pl

współrzędne GPS:
52.413918, 16.911389