Ubezpieczenia Puszczykowo

W życiu nie możesz przewidzieć wszystkiego. Z tego powodu warto zdecydować się na wykupienie odpowiedniego dla siebie ubezpieczenia. Puszczykowo jest jednym z miast, w którym możesz zapoznać się z bogatą ofertą polis Eko-Life. Jesteśmy multiagencją ubezpieczeniową dostosowującą swoją ofertę do potrzeb i wymagań Klientów. Doradzimy, jaka polisa jest dla Ciebie najwłaściwsza i dokładnie wyjaśnimy na co możesz liczyć w jej ramach.

Zacznij od siebie – ubezpieczenia w Puszczykowie

Wykup ubezpieczenia jest dowodem poważnego podejścia do przyszłości. Los bywa przewrotny i warto zabezpieczyć się na okoliczność nieszczęśliwego wypadku. Polisy proponowane przez Eko-Life dotyczą m.in. zdrowia i życia. Decydując się na nie, zyskujesz poczucie bezpieczeństwa nie tylko dla siebie, ale i swoich bliskich. W ofercie dostępne jest także ubezpieczenie następstwa nieszczęśliwych wypadków. Dzięki takiemu rozwiązaniu można liczyć na pomoc finansową np. w przypadku zakupu niezbędnego sprzętu ortopedycznego po wypadku. Przyjdź i przekonaj się, że zaoferujemy dopasowane do Twoich potrzeb ubezpieczenie. Puszczykowo jest miastem, w którym znajduje się jedna z filii naszej firmy.

Pomoc na drodze w każdej sytuacji

Doświadczony kierowca wie, że nie wszystko na drodze zależy od jego umiejętności. Nieszczęśliwy wypadek może zdarzyć się każdemu, dlatego lepiej jest zabezpieczyć się na taką ewentualność. Eko-Life ma do zaproponowania różnego rodzaju ubezpieczenia. W Puszczykowie zapoznasz się z naszą ofertą i wybierzesz najkorzystniejszy dla siebie wariant. U nas nabędziesz m.in. OC, AC czy Zieloną Kartę. Ponadto nabędziesz ubezpieczenie od pęknięcia szyb czy przebicia opon. Bez problemu zabezpieczysz również swoje floty pojazdów. Dzięki wykupieniu polisy nie będziesz musiał się obawiać powypadkowych strat finansowych.

Gospodarstwo pod kontrolą

Jeśli posiadasz gospodarstwo to wiesz, jak wiele poświęcenia wymaga jego prowadzenie. Niestety nie wszystko zależne jest od Ciebie. Czasem susza, pożar, huragan czy powódź w jednej chwili potrafią zabrać cały dobytek i zniweczyć tym samym całoroczne działania. Możesz jednak zabezpieczysz się na taką ewentualność i wykupić ubezpieczenie. W Puszczykowie zrobisz to bez przeszkód, gdyż właśnie tam znajduje się jedna z filii Eko-Life. Proponujemy m.in. obowiązkowe ubezpieczenie budynków rolniczych czy Agrocasco. Dzięki temu ostatniemu zadbasz o drogie maszyny w gospodarstwie.

Zabezpiecz przyszłość swojej firmy

Przy prowadzeniu własnej działalności ważnym aspektem jest wykup odpowiedniego dla potrzeb ubezpieczenia. W Puszczykowie zrobisz to szybko i sprawnie, dzięki firmie Eko-Life. Jako multiagencja ubezpieczeniowa zaproponujemy idealną dla Ciebie polisę. Dzięki niej będziesz mógł zabezpieczyć swoją firmę przed stratami finansowymi w razie nieszczęśliwego wypadku. W ofercie znajduje się m.in. ubezpieczenie budowlano-montażowe, nakładów inwestycyjnych czy OC przewoźnika. Polisę dostosujesz do branży, w jakiej działasz i zagrożeń, które mogą się w niej przydarzyć.

Biuro Poznań

Eko-Life Group Sp. z o.o.

ul. Poznańska 56/1

60-853 Poznań

t. 61 641 25 63

m. 533 727 912

e. poznan@eko-life.pl

współrzędne GPS:
52.413918, 16.911389