Ubezpieczenia Śrem

Nieszczęśliwe wypadki nie zdarzają się często, ale przezorności nigdy nie za wiele. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja rodzina jest w dobrych rękach, a Twoje środki finansowe są odpowiednio zabezpieczone, zadbaj o przyszłość z Eko-Life Multiagencją Ubezpieczeniową. Świadczymy usługi z zakresu ubezpieczeń także w Śremie, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą obszerną ofertą.

W trosce o Ciebie i Twoich bliskich

Los bywa nieprzewidywalny, więc aby zabezpieczyć środki, które przydadzą się w kryzysowych momentach, niezwykle ważny jest wybór odpowiedniego ubezpieczenia. Jeśli interesuje Cię jego wykupienie w Śremie, przygotowaliśmy dla Ciebie szereg propozycji, które zabezpieczą nie tylko życie i zdrowie, ale także majątek, firmę, czy posiadane pojazdy. Spośród dostępnych ubezpieczeń indywidualnych oferujemy takie rozwiązania, jak ubezpieczenie NNW – następstwa nieszczęśliwych wypadków, dzięki któremu w razie wypadku pozostawiającego trwały uszczerbek na zdrowiu poszkodowany może liczyć na pomoc w postaci np. zwrotu kosztów leczenia. Warto też mieć pewność, że nasze cztery kąty są pod odpowiednią ochroną. W przypadku zniszczeń spowodowanych np. czynnikami atmosferycznymi koszty remontu domu lub mieszkania w Śremie pokryje ubezpieczenie.

Nie tylko gospodarstwo domowe – ubezpieczenia w Śremie

Oprócz ubezpieczeń domów i mieszkań oferujemy także ubezpieczenia gospodarstw rolnych. Ubezpieczenie budynków rolniczych to wymóg obowiązkowy, dotyczący każdego gospodarza. Decydując się na zaproponowane przez nas rozwiązania, możesz wykupić również OC rolnika, a także objąć inwentarz żywy oraz wykorzystywane w gospodarstwie maszyny i urządzenia. Proponujemy też ubezpieczenie majątku gospodarstwa i upraw rolnych – w razie nieprzewidzianych zniszczeń spowodowanych chociażby warunkami atmosferycznymi.

Pewność na trasie i w podróży

Wypadki na drodze zdarzają się nawet najlepszym kierowcom. Nie daj się zaskoczyć i już dziś zainwestuj w ubezpieczenie auta. Oprócz OC możesz liczyć na AC oraz NNW, a także w razie potrzeby na ubezpieczenie w razie pęknięcia szyb czy przebicia opon. W podróży za granicę zdecydowanie przyda się także Zielona Karta, która uchroni Cię przed odpowiedzialnością finansową za szkody poniesione przez pozostałych uczestników wypadku w razie ich zajścia. Jeśli przewozisz w walizce cenne przedmioty np. drogi sprzęt elektroniczny, skorzystaj też z ubezpieczenia bagażu podróżnego. Wszystkie oferowane przez nas typy ubezpieczeń komunikacyjnych mają zagwarantować Ci pewność oraz bezpieczeństwo w podróży, tak, abyś ze spokojnie mógł cieszyć się wakacjami z rodziną.

Masz firmę w Śremie? Ubezpiecz ją z nami!

Solidne firmy to takie, które są przygotowane na niespodziewane, kryzysowe sytuacje. Aby zagwarantować, że Twoje przedsiębiorstwo można do nich zaliczyć, proponujemy rozmaite rozwiązania z zakresu ubezpieczeń dla firm. Możesz liczyć m.in. na OC członków zarządu, ubezpieczenie budynków, lokali i budowli, ubezpieczenia grupowe pracowników, a także nakładów inwestycyjnych, wartości pieniężnych i środków obrotowych.

Biuro Poznań

Eko-Life Group Sp. z o.o.

ul. Poznańska 56/1

60-853 Poznań

t. 61 641 25 63

m. 533 727 912

e. poznan@eko-life.pl

współrzędne GPS:
52.413918, 16.911389