Ubezpieczenia Świecie

Eko–Life to pewne i solidne u bezpieczenia w Świeciu

Często w życiu spotykają nas niecodzienne sytuacje, które trudno wcześniej przewidzieć. Z tego właśnie powodu warto przygotować się na te z nich, które mogą się nam przytrafić, aby w razie zaistnienia takiej potrzeby móc otrzymać niezbędne wsparcie finansowe. Multiagencja Ubezpieczeniowa Eko-Life oferuje Tobie niezwykle korzystne opcje ubezpieczenia w Świeciu. Doradzamy naszym Klientom zgodnie z naszą, ustawicznie aktualizowaną, wiedzą w taki sposób, by spełnić Ich oczekiwania w najwyższym stopniu i jak najlepiej zabezpieczyć przyszłość – zarówno Ich własną, jak i Ich najbliższych. Dokładamy też największych starań, aby zapewnić stabilne funkcjonowanie Twojej firmie.

Ubezpieczenia w Świeciu z Multiagencją Eko–Life – powstaliśmy po to, aby żyło się Tobie spokojniej

Zapewne zastanawiasz się czasami, co jeszcze mógłbyś zrobić, aby zapewnić spokój oraz bezpieczną przyszłość swojej rodzinie? Mamy rozwiązanie - ubezpiecz się! Dzięki polisie na życie i polisie zdrowotnej zabezpieczysz się tak, aby w razie nieszczęśliwego wypadku zapewnić Twoim bliskim odszkodowanie lub pokryć koszty leczenia i pełnego powrotu do zdrowia. Zrobisz to wszystko po to, abyś mógł zyskać jeszcze większe bezpieczeństwo i stabilizację. Z naszej szerokiej oferty możemy Tobie zaproponować takie opcje ubezpieczenia na dom lub mieszkanie, które w razie pożaru, powodzi lub działania innych niszczycielskich czynników zewnętrznych pozwolą Tobie na uzyskanie potrzebnego kapitału pieniężnego na niezbędny remont czy też naprawę zniszczonego mienia. Rekomendujemy Tobie także ubezpieczenia ochrony prawnej, odpowiedzialności cywilnej oraz NNW, czyli od następstw nieszczęśliwych wypadków. Pozwoli ono na uzyskanie środków niezbędnych na pokrycie kosztów, na przykład sprzętu medycznego niezbędnego podczas rehabilitacji i powrotu do zdrowia. Dzięki naszej pomocy stworzysz takie rozwiązania, które całkowicie zabezpieczą Ciebie i Twoją rodzinę.

Ubezpieczenia w Świeciu z Multiagencją Eko – Life to znacznie więcej niż OC

Jako Multiagencja Ubezpieczeń możemy zaoferować Tobie różnego rodzaju ubezpieczenia pojazdów w Świeciu, na które składają się nie tylko polisa OC, ale także Autocasco i ubezpieczenie do Nastepstw Nieszczęśliwych Wypadków w niezwykle atrakcyjnym finansowo pakiecie. Umożliwiamy Tobie również ubezpieczenie floty pojazdów oraz pomoc assistance, która będzie stanowiła niezastąpioną pomoc w przypadku zaistnienia potrzeby odholowania samochodu w trakcie nagłej awarii lub po wypadku. Pamiętamy oczywiście też o możliwych uszkodzeniach auta, takich jak na przykład przebita opona czy stłuczona szyba, dlatego oferujemy również ubezpieczenia w razie nastąpienia takich nieprzewidzianych sytuacji. Zdajemy sobie też sprawę, jak ważny jest dla Ciebie odpoczynek oraz beztrosko i spokojnie spędzony z rodziną czas. Właśnie stąd w naszej szerokiej ofercie ubezpieczeniowej proponujemy Tobie też zróżnicowane warianty, przygotowane specjalnie z myślą o zagranicznych podróżach. Znajdziesz wśród nich opcje takie jak ubezpieczenie OC granicznego, Zielonej Karty oraz bagażu podróżnego. Gwarantujemy to wszystko po to, aby zapewnić Tobie i Twojej rodzinie komfort w trakcie podróży oraz gwarancję pełnego zabezpieczenia, w przypadku nastąpienia jakiegokolwiek wypadku.

Ubezpieczenia rolnicze w Świeciu, czyli pewność i liczne korzyści dedykowane specjalnie dla rolników i plantatorów

Czasami gwałtowna burza, niespodziewana powódź lub nagły pożar potrafią zniszczyć doszczętnie plony, na których wzrost rolnicy pracują ciężko cały rok. Właśnie w takich sytuacjach niezastąpione okazują się ubezpieczenie upraw rolnych oraz inne warianty ubezpieczeń dla rolników w Świeciu oferowanych przez Eko-Life Multiagencję Ubezpieczeniową. Zaliczają się do nich między innymi:

  • OC rolnika,
  • ubezpieczenie Agro Casco,
  • czy ubezpieczenie majątku gospodarstwa rolnego, inwentarza żywego oraz maszyn i innych urządzeń rolniczych, które pozwoli pokryć kosztowne naprawy na przykład kombajnu lub ciągnika.

Twój biznes pod odpowiednią kontrolą, czyli ubezpieczenia dla firm w Świeciu

Jeśli prowadzisz własne przedsiębiorstwo i poszukujesz dla niego najlepszej opcji pełnego ubezpieczenia w Świeciu to koniecznie zapoznaj się z naszą szeroką i zróżnicowaną ofertą rozmaitych ubezpieczeń dla firm. Multiagencja Ubezpieczeniowa Eko–Life jest w stanie zapewnić Tobie niezwykle korzystną i dostosowaną do Twoich potrzeb polisę na budynki i lokale należące do przedsiębiorstwa. Dzięki naszej ofercie możesz też zadbać o ubezpieczenie Twojej floty pojazdów, jak również mienia podczas transportu. Oferujemy również możliwość nabycia na preferencyjnych warunkach ubezpieczeń grupowych dla Twoich pracowników. Dzięki takim rozwiązaniom możesz lepiej zadbać o ich bezpieczeństwo na miejscu pracy. Takie rozwiązanie będzie formą dodatkowej gratyfikacji, którą na pewno oni docenią.

Również, a właściwie przede wszystkim, w przypadku finansów dobrze jest mieć zagwarantowaną pewność, że są one bezpieczne i Twojemu kapitałowi nic nie grozi. Specjalnie z myślą o specyficznych potrzebach przedsiębiorców proponujemy również odpowiednio skomponowane możliwości ubezpieczenia nakładów inwestycyjnych, wartości pieniężnych, jak również środków obrotowych. Takie rozwiązania, które przygotujemy indywidualnie na potrzeby specyficznego biznesu, który prowadzisz zapewnią mu stabilność i bezpieczeństwo niezależnie od sytuacji panującej aktualnie na rynku, w obrębie którego funkcjonuje Twoje przedsiębiorstwo. Dzięki oferowanym przez nas ubezpieczeniom dla przedsiębiorców w Świeciu Twoja firma będzie miała zapewnioną płynność finansową niezależnie od panujących okoliczności.

Multiagencja Ubezpieczeniowa Eko – Life – powstaliśmy po to, abyś czuł się bezpiecznie niezależnie od sytuacji

Nasza adencja na rynku istnieje od 2013 roku i od tego czasu zdążyliśmy już poznać potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Obsługujemy zarówno przedsiębiorstwa z różnych sektorów gospodarki, jak i rolników i osoby prywatne. Nasza szeroka oferta jest niezmiernie zróżnicowana, a wszystkie rozwiązania, które proponujemy skonstruowane są indywidualnie w zależności od Twoich potrzeb i oczekiwań.

Już dzisiaj zapoznaj się z naszymi propozycjami ubezpieczeń w Świeciu i wybierz taką, która najlepiej zabezpieczy Ciebie, Twoją rodzinę oraz mienie i biznes.

Zaufaj nam już dzisiaj i odwiedź Eko - Life!

Biuro Bydgoszcz

Eko-Life Group Sp. z o.o.

ul. Fordońska 24/1

85-085 Bydgoszcz

t. 52 335 86 22

m. 695 410 640

e. bydgoszcz@eko-life.pl

współrzędne GPS:
53.120307, 18.042047